Elvis Cały Film Online

Elvis Cały Film Online

Jun. 22, 2022159 Minut
6 2 głosów

Gdzie obejrzeć Elvis Cały Film Online?

Elvis Presley był amerykańskim piosenkarzem, aktorem i muzykiem. Często uważa się go za jedną z najbardziej znaczących i wpływowych postaci w muzyce i kulturze popularnej.

Urodził się 8 stycznia 1935 r. w Tupelo, w stanie Missisipi. Był synem Gladys Love i Vernona Presleya. Gladys była byłą królową piękności, a jej mąż pracował jako robotnik kolejowy. Elvis miał dwoje rodzeństwa: Lisę Marie i Vernona Presleya Jr. Gladys Presley była alkoholiczką, która często miała problemy z utrzymaniem rodziny. Kiedy Elvis miał sześć lat, jego ojciec zmarł na atak serca. Śmierć ojca wywarła duży wpływ na życie Elvisa, ponieważ był z nim bardzo zżyty. Matka Elvisa opiekowała się dziećmi, gdy Vernon pracował poza miastem. Elvisowi trudno było przystosować się do nowych nawyków alkoholowych matki. Kiedy po śmierci męża Gladys znalazła pracę jako kelnerka, stała się jeszcze bardziej agresywna w stosunku do Elvisa i Lisy Marie. Alkoholizm Gladys doprowadził w końcu do jej śmierci w 1949 roku.

Elvis Presley zaczął występować w wieku sześciu lat w swoim rodzinnym mieście Tupelo w stanie Missisipi. Gdy miał 14 lat, przeniósł się do Memphis w stanie Tennessee, gdzie występował w lokalnych klubach nocnych. W Memphis Elvis poznał wielu ludzi, którzy byli zainteresowani jego zdolnościami wokalnymi. W 1954 r. nagrał swój pierwszy singiel „Heartbreak Hotel”.

Polecamy również Gray Man Cały Film Online

Elvis Cały Film Online
Elvis Cały Film Online
Elvis Cały Film Online
Elvis Cały Film Online
Elvis Cały Film Online

Reżyser

Baz Luhrmann
Director

Obsada

Austin Butler isElvis Presley
Elvis Presley
Tom Hanks isColonel Tom Parker
Colonel Tom Parker
Olivia DeJonge isPriscilla Presley
Priscilla Presley
Dacre Montgomery isSteve Binder
Steve Binder
Richard Roxburgh isVernon Presley
Vernon Presley
Helen Thomson isGladys Presley
Gladys Presley
Yola isSister Rosetta Tharpe
Sister Rosetta Tharpe
David Wenham isHank Snow
Hank Snow
Luke Bracey isJerry Schilling
Jerry Schilling

Oryginalny Tytuł Elvis
Ocena TMDb 6 2 votes